Site menu

Statistics

Main » Entries archive

Tori Põrgulised  -  Pärnu Fiore FC

Täna oli esimene mäng Rahvaliigas meeskonnaga Tori Põrgulised ja peame pettunult tunnistama, et kaotasime 18-2. See oli suur šokk meile kõigile. Meil on väga häbi, aga loodan sellest kaotusest leiame vigu, mida parandada. Meie meeskonnas olid tublimad keda sooviksin tänada: Igor Mohhov, Rain Heinla, Artur Trofimov ja Maikl Avloi. Meil löödi Rain Heinla ja Artur Trofimov.
Ja tänan kõiki kes kohale tulid ja näitasid ka hea m
ängu!

Просмотров: 906 | | Дата: 2014-May-11

Eile 1.mail oli sõprusmäng ja sama meie debüüt mäng. Mäng alguses meie jaoks oli raske. Kuna nad koguaeg ründasid meid,meil oli ainuke võimalus kontr ründamine. Ja esimese poolajal lõppus oli seis 0-2. Meie olime ees. Teine poolaeg mängust oli juba võrdsam ründasime mõlemad. Vastasel oli palju häid momente väravaid meile lüüa,aga õnnestus ainult üks.Meie õnneks debüüt mängu olime võitnud.

Parimad mängijad olid Maikl Avloi, Andrei Kraft, Ivan Derizemlja ja Artur Trofimov.

Вчера 1 мая был товарещис ... Read more »

Просмотров: 778 | | Дата: 2014-May-02

Добрый день!
В связи с тем что,команда набираит свои обороты,просим всех игроков Pärnu Fiore FC ,хорошо подумать и опредилится до 1 ноября, oстаётись ли вы с нами или нет и дать об этом знать Ивану или Андресу.
Поэтому мы в дальнейшем будем соберать по 5 € в месяц с каждого игрока,для покупак инвентаря в команду!
Хорошего дня!
___________________________________________________________
Tere päevast!
Meeskond hakkab vaikselt arenema ja palume kõik Pärnu Fiore FC mängijatele hästi mõelda ja otsustama , ... Read more »
Просмотров: 718 | | Дата: 2013-Oct-17